Продавець ТоркретСнаб розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
69 відгуків
Ок! Получи торкрет установку Торнадо сейчас, а оплати позже!Купить
+380443911228
+380672231899
✔️“ТоркретСнаб"- оборудование для торкрет и штукатурных работ

Дизельні компресори

Дизельні гвинтові компресорні станції ЗІФ-ПВ призначені для автономного постачання стисненим повітрям пневмообрудования та пневмоінструменту різного призначення при проведенні будівельних, дорожніх, піскоструминних, ремонтних, геологорозвідувальних, аварійно-рятувальних робіт, а також при роботі у відкритих кар'єрах.
Компресорні станції випускаються в двох виконаннях: переносному (на рамі) і причіпному (на шасі).
1 2 ... 8
Вибір дизельної компресорної станції буде ідеальним рішенням в разі, коли неможливо забезпечити наявність постійного джерела електрики для використання компресорних станцій з приводом від електродвигуна. Дизельні станції ЗИФ - автономні і мобільні. Станцію можна поставити в кузов автомобіля, або встановити на власне шасі. Дизельні станції ЗИФ розроблені для всепогодної експлуатації під відкритим небом в стандартних та екстремальних умовах: - у відкритих кар'єрах з високим вмістом пилу в повітрі; - в умовах розрядженої атмосфери; - в районах Крайньої Півночі при температурах навколишнього повітря до -25 ° С (з пакетом «Північ» - до -40 ° С); - в субтропічному кліматі до + 50 ° С (з пакетом «Тропік») У складі дизельних компресорних станцій ЗИФ використовуються в основному вітчизняні комплектуючі, завдяки чому наші станції мають високу ремонтопридатність.